NOVINKY

26
srpna

NOVÁ SMLOUVA na projekt "Montáž ESP" v Elektrárně Opole v Polsku

ZK - TERMOCHEM podepsal smlouvu se společností GE Power sp. z o.o. na montáž vysokotlakého potrubí pro nadkritické kotle pro bloky 5 a 6 v elektrárně Opole 900 MWe v Polsku. Hlavní potrubní trasy budou vyrobeny z materiálu X10CrWMoVNb9-2 a 15NiCuMoNb5-6-4 s tloušťkou stěny až 89 mm. Dokončení bloku 5 je plánováno na srpen 2017, bloku 6 na srpen 2018.
16
srpna

Nový výrobní závod v Černé Hoře!

Společnost TERMOCHEM (člen ZK - TERMOCHEM GROUP) koupila novou výrobní společnost Metalac Termochem d.o.o. (dříve Montavar - Metalac d.o.o.) nacházející se ve městě Nikšić v Černé Hoře. Tento výrobní závod se specializuje na výrobu ocelových konstrukcí a obrábění. Poskytuje také tryskání a nátěr. Mezi produkty výrobního závodu patří, kromě dodávek různých druhů ocelových konstrukcí, také dodávky jeřábů, transformátorů, tlakových nádob a jiné. Výrobní závod zahrnuje přibližně 16.000 m2 vnitřní plochy a rozlehlou vnější plochu a je vybaven veškerým potřebným zařízením (včetně jeřábů). Začátek produkce pod jménem Metalac Termochem je plánován na září 2016.
14
srpna

Účast ZK - TERMOCHEM na Veletrhu Energy v Černé Hoře.

ZK - TERMOCHEM se zúčastní Veletrhu "Energy" v Budvě v Černé Hoře. Rádi uvítáme Vaši návštěvu u našeho stánku, kde budeme přítomni od 21. září 2016 do 25. září 2016.
27
května

Podepsána nová smlouva na speciální projekt "Oprava svarů v JE Temelín a JE Dukovany"

ZK-TERMOCHEM podepsal novou smlouvu se společností ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r. o. Předmětem plnění jsou svařovací a potrubářské práce v rámci projektu " Kontrola a opravy nekvalitně provedených svarů při výstavbě elektrárny". Jedná se o opravy svarů v JE Temelín a JE Dukovany. Pracovníci ZK - TERMOCHEM budou působit především v oblasti kontrolovaného pásma. Smlouva byla podepsána na dobu neurčitou.