NOVINKY

27
března

Článek v magazínu All For Power

O společnosti ZK-TERMOCHEM byly uveřejněny dva články v sekci "Environmentální program v Elektrárnách Opatovice" - první popisuje výměnu stávajících multicyklonů a elektrostatických odlučovačů za nové tkaninové filtry. Druhý článek se celý věnuje projektu výměny přehříváků páry.
17
března

Hledáme personalistku/personalistu

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu do naší pražské kanceláře. Více informací najdete po kliknutí na link níže.
25
listopadu

Exportní cena 2016, 19. ročník

Nejlepší čeští exportéři již 19. ročníku prestižní soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade byli oceněni za své úspěchy. Do letošního ročníku poslalo svou přihlášku rekordních 160 firem, z nichž podmínky účasti splnilo 143. Ocenění „Nejúspěšnější klient CzechTrade“ získala společnost ZK-TERMOCHEM s.r.o., odborník na potrubní systémy, tlakové nádoby a jiné systémy.
25
listopadu

Na "BusinessInfo.cz" byl uveřejněn článek o ZK - TERMOCHEM s.r.o.

Společnost ZK-Termochem se prosadila na Balkáně i v západní Evropě 25. 11. 2016| Zdroj: BusinessInfo.cz Doménou firmy jsou dodávky pro tepelné a jaderné elektrárny. Jejich útlumu se neobává, ještě řadu let totiž potrvá zájem o zvyšování účinnosti těchto zařízení a omezování emisí. Kromě tohoto segmentu cílí i na rafinerie, spalovny a petrochemické celky.