• slide
  • slide
  • slide
  • slide

PRODUKTY A SLUŽBY

Engineering

Široké spektrum služeb podporovaných moderními HW a SW nástroji.

Projekty na klíč

Nabízíme klasické i speciální řešení.

Dodávky materiálu, výroba

Efektivní výrobní program založený na flexibilních dodávkách.

Svařování a zkoušky

Vysoká úroveň znalostí a efektivní řízení svařovacího procesu.

Opravy a údržba

Celosvětové reference, přes 20 let zkušeností.

Montáž

Dlouholetá zkušenost z mnoha staveb.

Hledáte ideální řešení pro Vaši společnost?

Kontaktujte nás.

PROHLÉDNĚTE SI NOVINKY O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

27
března

Článek v magazínu All For Power

O společnosti ZK-TERMOCHEM byly uveřejněny dva články v sekci "Environmentální program v Elektrárnách Opatovice" - první popisuje výměnu stávajících multicyklonů a elektrostatických odlučovačů za nové tkaninové filtry. Druhý článek se celý věnuje projektu výměny přehříváků páry.
17
března

Hledáme personalistku/personalistu

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu do naší pražské kanceláře. Více informací najdete po kliknutí na link níže.
25
listopadu

Exportní cena 2016, 19. ročník

Nejlepší čeští exportéři již 19. ročníku prestižní soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade byli oceněni za své úspěchy. Do letošního ročníku poslalo svou přihlášku rekordních 160 firem, z nichž podmínky účasti splnilo 143. Ocenění „Nejúspěšnější klient CzechTrade“ získala společnost ZK-TERMOCHEM s.r.o., odborník na potrubní systémy, tlakové nádoby a jiné systémy.

PHOTO GALLERY

O NÁS

JSME MEZINÁRODNÍ PRŮMYSLOVÁ SPOLEČNOST

ZK-TERMOCHEM s. r. o. je česká společnost existující v České republice a Evropské Unii od roku 1993. Zabývá se především kompletní realizací průmyslových projektů. Mezi hlavní činnosti patří realizace projektů na klíč, které zahrnují vypracování realizační dokumentace, dodávku materiálu, prefabrikaci, montáž a strojní práce včetně všech souvisejících činností v tepelných a jaderných elektrárnách, v chemickém a petrochemickém průmyslu i v jiných průmyslových oblastech. Hlavní dodávky tvoří potrubní systémy, tlakové nádoby, nádrže, ocelové konstrukce, tepelné výměníky, topné a jiné systémy a jejich výstavba, výroba, rekonstrukce, generální opravy a údržba. ZK - TERMOCHEM poskytuje komplexní služby zahrnující dodávku materiálu, lešení, mechanizaci, nátěr a izolace pomocí 380 zkušených svářečů a potrubářů a 70 inženýrů.

ZK - TERMOCHEM vlastní několik výrobních hal v České republice, Srbsku a Černé Hoře.