• slide
  • slide
  • slide
  • slide

PRODUKTY A SLUŽBY

Engineering

Široké spektrum služeb podporovaných moderními HW a SW nástroji.

Projekty na klíč

Nabízíme klasické i speciální řešení.

Dodávky materiálu, výroba

Efektivní výrobní program založený na flexibilních dodávkách.

Svařování a zkoušky

Vysoká úroveň znalostí a efektivní řízení svařovacího procesu.

Opravy a údržba

Celosvětové reference, přes 20 let zkušeností.

Montáž

Dlouholetá zkušenost z mnoha staveb.

Hledáte ideální řešení pro Vaši společnost?

Kontaktujte nás.

PROHLÉDNĚTE SI NOVINKY O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

17
října

Protipovodňové zábrany

ZK - TERMOCHEM společně s partnerskou firmou JaP - Jacina staví protipovodňové zábrany, 1. projekt byl zahájen ve městě Čačak v Srbsku, kde byla namontována mobilní ochrana, která zabraňuje průtoku vody do sportovní haly.
18
dubna

Tube Düsseldorf, Německo

ZK - TERMOCHEM se zúčastní veletrhu Tube Fair v Düsseldorf v Německu. S radostí přivítáme návštěvníky na našem stánku v hale 7/ stánek E16 od 16. dubna do 20. dubna 2018. Více na: https://www.tube-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/witu2018.2572898?oid=2370184&lang=2&_query=Termochem
01
září

Rudnik i Termoelektrana Ugljevik (Bosna a Hercegovina)

Sdružení ZK - TERMOCHEM s.r.o. (vedoucí sdružení) a EURO-MONT-ING d.o.o. na konci září ukončí nákup a montáž projektu "Výměna přehříváku MPP-1" v elektrárně Ugljevik (Rudnik i Termoelektrana Ugljevik), který se nachází v Bosně a Hercegovině.

PHOTO GALLERY

O NÁS

JSME MEZINÁRODNÍ PRŮMYSLOVÁ SPOLEČNOST

ZK-TERMOCHEM s. r. o. je česká společnost existující v České republice a Evropské Unii od roku 1993. Zabývá se především kompletní realizací průmyslových projektů. Mezi hlavní činnosti patří realizace projektů na klíč, které zahrnují vypracování realizační dokumentace, dodávku materiálu, prefabrikaci, montáž a strojní práce včetně všech souvisejících činností v tepelných a jaderných elektrárnách, v chemickém a petrochemickém průmyslu i v jiných průmyslových oblastech. Hlavní dodávky tvoří potrubní systémy, tlakové nádoby, nádrže, ocelové konstrukce, tepelné výměníky, topné a jiné systémy a jejich výstavba, výroba, rekonstrukce, generální opravy a údržba. ZK - TERMOCHEM poskytuje komplexní služby zahrnující dodávku materiálu, lešení, mechanizaci, nátěr a izolace pomocí 380 zkušených svářečů a potrubářů a 70 inženýrů.

ZK - TERMOCHEM vlastní několik výrobních hal v České republice, Srbsku a Černé Hoře.